1
17:46 - 18:35
49min
Jumlah pemindahan: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
2
17:39 - 18:48
1j9min
Jumlah pemindahan: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 

Bagi laluan dengan bahagian yang tiada tambang, jumlah caj termasuk tambang bahagian tersebut tidak akan dipaparkan.
  1. 1
    17:46 - 18:35
    49min
    Jumlah pemindahan: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    17:46 関西空港 Kansai Airport(Osaka)
    はるか Haruka
    Menuju ke 新大阪 Shin-osaka
    (49min
    JPY 1,390
    Tempat Duduk Belum Ditempah : JPY 990
    Tempat Duduk Sudah Ditempah : JPY 1,720
    Koc Hijau : JPY 2,290
    18:35 新大阪 Shin-osaka
  2. 2
    17:39 - 18:48
    1j9min
    Jumlah pemindahan: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    17:39 関西空港 Kansai Airport(Osaka) melalui kereta api 泉佐野 Izumisano
    南海本線空港急行 Nankai Main Line Airport Express
    Menuju ke なんば〔南海線〕 Namba(Nankai Line)
    (37min
    JPY 930
    18:26 18:26 なんば〔南海線〕 Namba(Nankai Line)
    Jalan( 7min
    18:33 18:33 なんば〔Osaka Metro〕 Namba(Osaka Metro)
    OsakaMetro御堂筋線 Osaka Metro Midosuji Line
    Menuju ke 江坂 Esaka
    (15min
    JPY 280
    18:48 新大阪 Shin-osaka
cntlog