1
09:01 - 09:19
18min
Jumlah pemindahan: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
2
08:52 - 09:19
27min
Jumlah pemindahan: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
3
09:31 - 09:49
18min
Jumlah pemindahan: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  1. 1
    09:01 - 09:19
    18min
    Jumlah pemindahan: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    09:01 תל אביב - סבידור מרכז Tel Aviv-Savidor Center
    נהריה - מודיעין-מרכז Nahariya - Modiin-Center
    Menuju ke מודיעין - מרכז Modiin-Center
    (18min
    09:19 נמל תעופה בן גוריון Ben Gurion Airport
  2. 2
    08:52 - 09:19
    27min
    Jumlah pemindahan: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    08:52 תל אביב - סבידור מרכז Tel Aviv-Savidor Center
    רעננה-מערב - באר שבע-מרכז Raanana West - Beer Sheva Center
    Menuju ke באר שבע - מרכז Beer Sheva-Center
    (2min
    08:54 09:04 תל אביב - השלום Tel Aviv-HaShalom
    נהריה - מודיעין-מרכז Nahariya - Modiin-Center
    Menuju ke מודיעין - מרכז Modiin-Center
    (15min
    09:19 נמל תעופה בן גוריון Ben Gurion Airport
  3. 3
    09:31 - 09:49
    18min
    Jumlah pemindahan: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    09:31 תל אביב - סבידור מרכז Tel Aviv-Savidor Center
    נהריה - מודיעין-מרכז Nahariya - Modiin Center
    Menuju ke מודיעין - מרכז Modiin-Center
    (18min
    09:49 נמל תעופה בן גוריון Ben Gurion Airport
cntlog