1
14:15 - 15:14
59min
Jumlah pemindahan: 1
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
2
14:14 - 15:14
1j0min
Jumlah pemindahan: 1
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
3
14:15 - 15:14
59min
Jumlah pemindahan: 2
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  10. train
  11.  > 

Bagi laluan dengan bahagian yang tiada tambang, jumlah caj termasuk tambang bahagian tersebut tidak akan dipaparkan.
  1. 1
    14:15 - 15:14
    59min
    Jumlah pemindahan: 1
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    14:15 University College Hospital
    Jalan( 3min
    14:18 14:21 Euston Square
    Metropolitan Line
    Menuju ke Aldgate 
    (3min
    GBP 4.90
    14:24 14:24 Kings Cross St.Pancras
    Jalan( 13min
    14:37 14:37 St Pancras
    Dover Priory - St Pancras
    Menuju ke Ashford International 
    (37min
    15:14 Ashford International
  2. 2
    14:14 - 15:14
    1j0min
    Jumlah pemindahan: 1
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    14:14 University College Hospital
    Jalan( 3min
    14:17 14:20 Warren Street
    Victoria Line
    Menuju ke Walthamstow Central 
    (3min
    GBP 4.90
    14:23 14:23 Kings Cross St.Pancras
    Jalan( 13min
    14:36 14:37 St Pancras
    Dover Priory - St Pancras
    Menuju ke Ashford International 
    (37min
    15:14 Ashford International
  3. 3
    14:15 - 15:14
    59min
    Jumlah pemindahan: 2
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    14:15 University College Hospital
    18
    Menuju ke Sudbury Harrow Road(U) 
    (1min
    14:16 14:16 Warren Street(U)
    Jalan( 1min
    14:17 14:20 Warren Street
    Victoria Line
    Menuju ke Walthamstow Central 
    (3min
    GBP 4.90
    14:23 14:23 Kings Cross St.Pancras
    Jalan( 13min
    14:36 14:37 St Pancras
    Dover Priory - St Pancras
    Menuju ke Ashford International 
    (37min
    15:14 Ashford International
cntlog