2019/08/23  07:44  Pelepasan
1
07:52 - 10:01
2j9min
Jumlah pemindahan: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
2
07:52 - 10:01
2j9min
Jumlah pemindahan: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
3
07:52 - 10:07
2j15min
Jumlah pemindahan: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
4
08:41 - 10:30
1j49min
Jumlah pemindahan: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  10. train
  11.  > 

Bagi laluan dengan bahagian yang tiada tambang, jumlah caj termasuk tambang bahagian tersebut tidak akan dipaparkan.
  1. 1
    07:52 - 10:01
    2j9min
    Jumlah pemindahan: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    07:52 Heathrow Terminal 4
    Liverpool Street - Chingford
    Menuju ke Heathrow Terminals 1.2.3 
    (4min
    07:56 08:02 Heathrow Terminals 1.2.3
    Piccadilly Line
    Menuju ke Caledonian Road 
    (58min
    GBP 6.00
    09:00 09:00 Kings Cross St.Pancras
    Jalan( 8min
    09:08 09:12 Kings Cross
    Birmingham New Street - Rugeley Trent Valley
    Menuju ke Waterbeach 
    (49min
    10:01 Cambridge
  2. 2
    07:52 - 10:01
    2j9min
    Jumlah pemindahan: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    07:52 Heathrow Terminal 4
    Liverpool Street - Chingford
    Menuju ke Paddington 
    (32min
    08:24 08:42 Paddington
    Circle Line
    Menuju ke Barbican 
    (12min
    GBP 4.90
    08:54 08:54 Kings Cross St.Pancras
    Jalan( 8min
    09:02 09:12 Kings Cross
    Birmingham New Street - Rugeley Trent Valley
    Menuju ke Waterbeach 
    (49min
    10:01 Cambridge
  3. 3
    07:52 - 10:07
    2j15min
    Jumlah pemindahan: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    07:52 Heathrow Terminal 4
    Liverpool Street - Chingford
    Menuju ke Paddington 
    (23min
    08:15 08:21 Ealing Broadway
    Central Line
    Menuju ke Bethnal Green(S) 
    (25min
    08:46 08:50 Oxford Circus
    Victoria Line
    Menuju ke Walthamstow Central 
    (16min
    GBP 4.90
    09:06 09:15 Tottenham Hale
    Tottenham Hale - Cambridge
    Menuju ke Cambridge 
    (52min
    10:07 Cambridge
  4. 4
    08:41 - 10:30
    1j49min
    Jumlah pemindahan: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    08:41 Heathrow Terminal 4
    Liverpool Street - Chingford
    Menuju ke Heathrow Terminals 1.2.3 
    (4min
    08:45 08:48 Heathrow Terminals 1.2.3
    Heathrow Terminal 5 - Paddington
    Menuju ke Paddington 
    (15min
    09:03 09:20 Paddington
    Circle Line
    Menuju ke Barbican 
    (14min
    GBP 4.90
    09:34 09:34 Kings Cross St.Pancras
    Jalan( 8min
    09:42 09:42 Kings Cross
    Waterbeach - Kings Cross
    Menuju ke Waterbeach 
    (48min
    10:30 Cambridge
cntlog