2019/10/23  15:06  Pelepasan
1
15:33 - 18:14
2j41min
Jumlah pemindahan: 4
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
2
15:33 - 18:17
2j44min
Jumlah pemindahan: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
3
15:33 - 18:17
2j44min
Jumlah pemindahan: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
4
15:48 - 18:22
2j34min
Jumlah pemindahan: 4
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  12. train
  13.  > 

Bagi laluan dengan bahagian yang tiada tambang, jumlah caj termasuk tambang bahagian tersebut tidak akan dipaparkan.
  1. 1
    15:33 - 18:14
    2j41min
    Jumlah pemindahan: 4
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    15:33 Hampton-in-Arden
    Wolverhampton - Rugby
    Menuju ke Rugby 
    (14min
    15:47 15:52 Coventry(S)
    Coventry - Euston
    Menuju ke Euston 
    (46min
    16:38 16:52 Watford Junction
    Milton Keynes Central - Clapham Junction
    Menuju ke Wandsworth Road 
    (35min
    17:27 17:33 West Brompton
    District Line
    Menuju ke Wimbledon(Tube) 
    (16min
    GBP 4.90
    17:49 17:55 Wimbledon(Tube)
    Sutton - Wimbledon
    Menuju ke Sutton 
    (19min
    18:14 Sutton
  2. 2
    15:33 - 18:17
    2j44min
    Jumlah pemindahan: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    15:33 Hampton-in-Arden
    Wolverhampton - Rugby
    Menuju ke Rugby 
    (14min
    15:47 15:52 Coventry(S)
    Coventry - Euston
    Menuju ke Euston 
    (1j4min
    16:56 16:56 Euston
    Jalan( 8min
    17:04 17:06 Euston Square
    Metropolitan Line
    Menuju ke Aldgate 
    (6min
    GBP 4.90
    17:12 17:32 Farringdon
    Farringdon - Sutton
    Menuju ke Sutton 
    (45min
    18:17 Sutton
  3. 3
    15:33 - 18:17
    2j44min
    Jumlah pemindahan: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    15:33 Hampton-in-Arden
    Wolverhampton - Rugby
    Menuju ke Rugby 
    (25min
    15:58 16:08 Rugby
    Manchester Piccadilly - Euston
    Menuju ke Euston 
    (51min
    16:59 16:59 Euston
    Jalan( 8min
    17:07 17:08 Euston Square
    Hammersmith City Line
    Menuju ke Barking 
    (6min
    GBP 4.90
    17:14 17:32 Farringdon
    Farringdon - Sutton
    Menuju ke Sutton 
    (45min
    18:17 Sutton
  4. 4
    15:48 - 18:22
    2j34min
    Jumlah pemindahan: 4
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    15:48 Hampton-in-Arden
    Wolverhampton - Rugby
    Menuju ke Rugby 
    (23min
    16:11 16:24 Rugby
    Manchester Piccadilly - Euston
    Menuju ke Euston 
    (50min
    17:14 17:14 Euston
    Jalan( 8min
    17:22 17:30 Euston Square
    Hammersmith City Line
    Menuju ke Barking 
    (6min
    GBP 4.90
    17:36 17:39 Farringdon
    East Croydon - Farringdon
    Menuju ke East Croydon 
    (22min
    18:01 18:06 Norwood Junction
    Sutton - Balham
    Menuju ke Sutton 
    (16min
    18:22 Sutton
cntlog