2020/06/05  13:24  Pelepasan
1
14:06 - 17:26
3j20min
Jumlah pemindahan: 3
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  12. train
  13.  > 
  14. train
  15.  > 
  16. train
  17.  > 
2
14:03 - 17:40
3j37min
Jumlah pemindahan: 3
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  12. train
  13.  > 
  14. train
  15.  > 
  16. train
  17.  > 
3
13:38 - 17:40
4j2min
Jumlah pemindahan: 4
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  12. train
  13.  > 
  14. train
  15.  > 
  16. train
  17.  > 

Bagi laluan dengan bahagian yang tiada tambang, jumlah caj termasuk tambang bahagian tersebut tidak akan dipaparkan.
  1. 1
    14:06 - 17:26
    3j20min
    Jumlah pemindahan: 3
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    14. train
    15.  > 
    16. train
    17.  > 
    14:06 Fenchurch Street
    Jalan( 5min
    14:11 14:14 Aldgate
    Circle Line
    Menuju ke Hammersmith 
    (11min
    GBP 4.90
    14:25 14:25 Kings Cross St.Pancras
    Jalan( 8min
    14:33 14:33 Kings Cross
    Doncaster - Kings Cross
    Menuju ke Newcastle 
    (20min
    melalui kereta api Stevenage(S)
    Doncaster - Kings Cross
    Menuju ke Newcastle 
    (1j17min
    melalui kereta api Doncaster
    Leeds - Doncaster
    Menuju ke Leeds 
    (31min
    16:46 16:56 Leeds
    Leeds - Carlisle
    Menuju ke Bare Lane(S) 
    (11min
    17:07 17:23 Shipley
    Bradford Forster Square - Ilkley
    Menuju ke Guiseley 
    (3min
    17:26 Baildon
  2. 2
    14:03 - 17:40
    3j37min
    Jumlah pemindahan: 3
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    14. train
    15.  > 
    16. train
    17.  > 
    14:03 Fenchurch Street
    Jalan( 5min
    14:08 14:11 Aldgate
    Metropolitan Line
    Menuju ke Amersham 
    (11min
    GBP 4.90
    14:22 14:22 Kings Cross St.Pancras
    Jalan( 8min
    14:30 14:33 Kings Cross
    Doncaster - Kings Cross
    Menuju ke Newcastle 
    (20min
    melalui kereta api Stevenage(S)
    Doncaster - Kings Cross
    Menuju ke Newcastle 
    (1j17min
    melalui kereta api Doncaster
    Leeds - Doncaster
    Menuju ke Leeds 
    (31min
    16:46 17:03 Leeds
    Ilkley - Leeds
    Menuju ke Ilkley 
    (11min
    17:14 17:35 Guiseley
    Bradford Forster Square - Ilkley
    Menuju ke Shipley 
    (5min
    17:40 Baildon
  3. 3
    13:38 - 17:40
    4j2min
    Jumlah pemindahan: 4
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    14. train
    15.  > 
    16. train
    17.  > 
    13:38 Fenchurch Street
    Jalan( 5min
    13:43 13:46 Aldgate
    Metropolitan Line
    Menuju ke Amersham 
    (11min
    GBP 4.90
    13:57 13:57 Kings Cross St.Pancras
    Jalan( 8min
    14:05 14:06 Kings Cross
    Retford - Kings Cross
    Menuju ke Peterborough 
    (20min
    14:26 14:56 Stevenage(S)
    Doncaster - Kings Cross
    Menuju ke Newcastle 
    (1j17min
    melalui kereta api Doncaster
    Leeds - Doncaster
    Menuju ke Leeds 
    (31min
    16:46 17:03 Leeds
    Ilkley - Leeds
    Menuju ke Ilkley 
    (11min
    17:14 17:35 Guiseley
    Bradford Forster Square - Ilkley
    Menuju ke Shipley 
    (5min
    17:40 Baildon
cntlog