TSA Taipei Sung Shan Lapangan Terbang

Maklumat penerbangan

06:15 → 07:05 50min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
UNI AIR
06:30 → 07:25 55min
LZN Matsu Nangan Lapangan Terbang Nangan, Taiwan
UNI AIR
06:50 → 07:45 55min
MFK Matsu Beigan Lapangan Terbang Beigan, Taiwan
UNI AIR
07:00 → 08:05 1j 05min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
UNI AIR
07:10 → 08:10 1j 00min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
07:10 → 08:00 50min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
UNI AIR
07:15 → 08:20 1j 05min
TTT Taitung Lapangan Terbang Taitung, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
07:20 → 08:15 55min
LZN Matsu Nangan Lapangan Terbang Nangan, Taiwan
UNI AIR
07:50 → 08:50 1j 00min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
07:50 → 08:55 1j 05min
TTT Taitung Lapangan Terbang Taitung, Taiwan
UNI AIR
08:00 → 09:20 1j 20min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
UNI AIR
08:10 → 09:00 50min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
UNI AIR
08:10 → 09:10 1j 00min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
08:30 → 09:30 1j 00min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
UNI AIR
08:40 → 10:00 1j 20min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
09:15 → 10:10 55min
LZN Matsu Nangan Lapangan Terbang Nangan, Taiwan
UNI AIR
09:20 → 10:40 1j 20min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
09:30 → 10:20 50min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
UNI AIR
09:40 → 11:00 1j 20min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
UNI AIR
09:50 → 10:35 45min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
10:00 → 11:05 1j 05min
TTT Taitung Lapangan Terbang Taitung, Taiwan
UNI AIR
10:10 → 11:05 55min
LZN Matsu Nangan Lapangan Terbang Nangan, Taiwan
UNI AIR
10:25 → 11:25 1j 00min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
10:40 → 11:45 1j 05min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
UNI AIR
10:50 → 11:50 1j 00min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
11:05 → 12:05 1j 00min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
11:15 → 12:10 55min
MFK Matsu Beigan Lapangan Terbang Beigan, Taiwan
UNI AIR
11:25 → 12:20 55min
LZN Matsu Nangan Lapangan Terbang Nangan, Taiwan
UNI AIR
11:30 → 12:20 50min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
UNI AIR
12:10 → 12:55 45min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
12:25 → 13:20 55min
MFK Matsu Beigan Lapangan Terbang Beigan, Taiwan
UNI AIR
12:30 → 13:50 1j 20min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
12:35 → 13:40 1j 05min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
UNI AIR
12:50 → 13:40 50min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
UNI AIR
12:55 → 13:40 45min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
13:05 → 14:00 55min
LZN Matsu Nangan Lapangan Terbang Nangan, Taiwan
UNI AIR
13:20 → 14:25 1j 05min
TTT Taitung Lapangan Terbang Taitung, Taiwan
UNI AIR
13:20 → 14:40 1j 20min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
13:30 → 14:50 1j 20min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
UNI AIR
14:00 → 15:00 1j 00min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
UNI AIR
14:25 → 15:30 1j 05min
TTT Taitung Lapangan Terbang Taitung, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
14:30 → 15:35 1j 05min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
UNI AIR
14:50 → 15:50 1j 00min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
14:55 → 15:50 55min
LZN Matsu Nangan Lapangan Terbang Nangan, Taiwan
UNI AIR
15:00 → 15:50 50min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
UNI AIR
15:10 → 15:55 45min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
15:15 → 16:10 55min
MFK Matsu Beigan Lapangan Terbang Beigan, Taiwan
UNI AIR
15:30 → 16:50 1j 20min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
UNI AIR
15:30 → 16:15 45min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
15:50 → 16:35 45min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
15:55 → 16:50 55min
LZN Matsu Nangan Lapangan Terbang Nangan, Taiwan
UNI AIR
16:10 → 17:00 50min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
UNI AIR
16:15 → 17:35 1j 20min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
16:30 → 17:15 45min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
16:30 → 17:35 1j 05min
TTT Taitung Lapangan Terbang Taitung, Taiwan
UNI AIR
16:35 → 17:30 55min
LZN Matsu Nangan Lapangan Terbang Nangan, Taiwan
UNI AIR
16:50 → 18:10 1j 20min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
16:50 → 17:40 50min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
UNI AIR
17:20 → 18:15 55min
LZN Matsu Nangan Lapangan Terbang Nangan, Taiwan
UNI AIR
17:30 → 18:50 1j 20min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
17:30 → 18:35 1j 05min
TTT Taitung Lapangan Terbang Taitung, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
17:50 → 18:50 1j 00min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
UNI AIR
18:20 → 19:25 1j 05min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
UNI AIR
18:25 → 19:10 45min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
18:30 → 19:20 50min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
UNI AIR
18:30 → 19:30 1j 00min
KNH Kinmen Lapangan Terbang Kinmen, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
19:00 → 19:45 45min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
19:30 → 20:20 50min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
UNI AIR
20:10 → 21:00 50min
MZG Magong Lapangan Terbang Magong, Taiwan
UNI AIR

Perhatikan: Masa memaparkan adalah waktu tempatan.

Powered by OAG

Senarai lapangan terbang

stesen terdekat

hotel paling hampir

cntlog