PKR Pokhara Lapangan Terbang

Maklumat penerbangan

06:00 → 06:20 20min
JMO Jomsom Lapangan Terbang Jomsom, Nepal
YETI AIRLINES
06:50 → 07:10 20min
JMO Jomsom Lapangan Terbang Jomsom, Nepal
YETI AIRLINES
07:15 → 07:40 25min
KTM Tribhuvan Lapangan Terbang Antarabangsa Kathmandu, Nepal
YETI AIRLINES
07:40 → 08:00 20min
JMO Jomsom Lapangan Terbang Jomsom, Nepal
YETI AIRLINES
07:45 → 08:15 30min
KTM Tribhuvan Lapangan Terbang Antarabangsa Kathmandu, Nepal
BUDDHA AIR
08:20 → 08:50 30min
KTM Tribhuvan Lapangan Terbang Antarabangsa Kathmandu, Nepal
YETI AIRLINES
08:30 → 08:50 20min
JMO Jomsom Lapangan Terbang Jomsom, Nepal
YETI AIRLINES
09:20 → 09:50 30min
JMO Jomsom Lapangan Terbang Jomsom, Nepal
YETI AIRLINES
09:30 → 09:50 20min
BWA Bhairawa Lapangan Terbang Siddharthanagar, Nepal
YETI AIRLINES
09:45 → 09:55 10min
BHR Bharatpur Lapangan Terbang Bharatpur, Nepal
BUDDHA AIR
10:25 → 10:50 25min
KTM Tribhuvan Lapangan Terbang Antarabangsa Kathmandu, Nepal
YETI AIRLINES
10:50 → 11:15 25min
KTM Tribhuvan Lapangan Terbang Antarabangsa Kathmandu, Nepal
YETI AIRLINES
10:55 → 11:15 20min
BWA Bhairawa Lapangan Terbang Siddharthanagar, Nepal
BUDDHA AIR
11:30 → 12:00 30min
KTM Tribhuvan Lapangan Terbang Antarabangsa Kathmandu, Nepal
BUDDHA AIR
12:00 → 12:30 30min
KTM Tribhuvan Lapangan Terbang Antarabangsa Kathmandu, Nepal
BUDDHA AIR
12:05 → 12:30 25min
KTM Tribhuvan Lapangan Terbang Antarabangsa Kathmandu, Nepal
YETI AIRLINES
12:05 → 12:35 30min
KTM Tribhuvan Lapangan Terbang Antarabangsa Kathmandu, Nepal
BUDDHA AIR
12:35 → 13:05 30min
KTM Tribhuvan Lapangan Terbang Antarabangsa Kathmandu, Nepal
BUDDHA AIR
13:00 → 13:30 30min
KTM Tribhuvan Lapangan Terbang Antarabangsa Kathmandu, Nepal
BUDDHA AIR
13:05 → 13:30 25min
KTM Tribhuvan Lapangan Terbang Antarabangsa Kathmandu, Nepal
YETI AIRLINES
13:55 → 14:20 25min
KTM Tribhuvan Lapangan Terbang Antarabangsa Kathmandu, Nepal
YETI AIRLINES
14:45 → 15:10 25min
KTM Tribhuvan Lapangan Terbang Antarabangsa Kathmandu, Nepal
YETI AIRLINES
15:30 → 16:00 30min
KTM Tribhuvan Lapangan Terbang Antarabangsa Kathmandu, Nepal
BUDDHA AIR
15:35 → 16:00 25min
KTM Tribhuvan Lapangan Terbang Antarabangsa Kathmandu, Nepal
YETI AIRLINES

Perhatikan: Masa memaparkan adalah waktu tempatan.

Powered by OAG

Senarai lapangan terbang

hotel paling hampir

Tidak dapat mengesan tempat yang.
cntlog