MSQ Minsk Lapangan Terbang Antarabangsa

Maklumat penerbangan

08:00 → 10:30 2j 30min
IST Istanbul Ataturk Lapangan Terbang Antarabangsa Istanbul, Turki
BELAVIA
08:00 → 08:30 1j 30min
KIV Chisinau Lapangan Terbang Antarabangsa Chisinau, Moldova
BELAVIA
08:20 → 10:05 3j 45min
BCN Barcelona Lapangan Terbang Barcelona, Sepanyol
BELAVIA
08:25 → 09:25 3j 00min
CDG Paris Charles de Gaulle Lapangan Terbang Antarabangsa Paris, Perancis
BELAVIA
08:35 → 08:35 1j 00min
KBP Kiev Borispol Lapangan Terbang Antarabangsa Kiev, Ukraine
BELAVIA
08:45 → 08:50 2j 05min
BEG Belgrade Nikola Tesla Lapangan Terbang Belgrade, Serbia
BELAVIA
08:55 → 11:20 3j 25min
LCA Larnaca Lapangan Terbang Larnaca, Cyprus
BELAVIA
09:20 → 10:05 2j 45min
CRL Brussels S. Charleroi Lapangan Terbang Brussels, Belgium
BELAVIA
10:15 → 11:00 2j 45min
MXP Milan Malpensa Lapangan Terbang Antarabangsa Milan, Italy
BELAVIA
10:30 → 11:10 2j 40min
AMS Amsterdam Lapangan Terbang Antarabangsa Amsterdam, Netherlands,
BELAVIA
11:20 → 13:55 2j 35min
IST Istanbul Ataturk Lapangan Terbang Antarabangsa Istanbul, Turki
TURKISH AIRLINES
12:30 → 12:10 1j 40min
ARN Stockholm Arlanda Lapangan Terbang Stockholm, Sweden
BELAVIA
14:10 → 14:25 1j 15min
TLL Tallinn Lapangan Terbang Tallinn, Estonia
BELAVIA
15:00 → 14:10 1j 10min
WAW Warsaw Chopin Lapangan Terbang Warsaw, Poland
BELAVIA
15:50 → 15:50 1j 00min
RIX Riga Lapangan Terbang Antarabangsa Riga, Latvia
AIR BALTIC
16:20 → 16:20 1j 00min
RIX Riga Lapangan Terbang Antarabangsa Riga, Latvia
BELAVIA
18:00 → 19:50 1j 50min
SVO Moscow Sheremetyevo Lapangan Terbang Antarabangsa Moscow, Rusia
AEROFLOT RUSSIAN AIRLINES
18:05 → 00:05 4j 00min
ASB Ashgabat Lapangan Terbang Ashgabat, Turkmenistan
TURKMENISTAN AIRLINES
18:20 → 18:20 1j 00min
KBP Kiev Borispol Lapangan Terbang Antarabangsa Kiev, Ukraine
BELAVIA
19:05 → 18:25 1j 20min
WAW Warsaw Chopin Lapangan Terbang Warsaw, Poland
LOT POLISH AIRLINES
22:40 → 02:45 3j 05min
EVN Zvartnots Lapangan Terbang Antarabangsa Yerevan, Armenia
BELAVIA
22:40 → 22:40 1j 00min
IEV Kyiv Zhuliany Lapangan Terbang Antarabangsa Kiev, Ukraine
BELAVIA
22:50 → 02:50 3j 00min
TBS Tbilisi Lapangan Terbang Antarabangsa Tbilisi, Georgia
BELAVIA
23:15 → 03:35 3j 20min
GYD Baku Heydar Aliyev Lapangan Terbang Antarabangsa Baku, Azerbaijan
BELAVIA
23:35 → 23:55 1j 20min
LWO Lviv Lapangan Terbang Antarabangsa Lviv, Ukraine
BELAVIA
23:40 → 00:20 1j 40min
ODS Odessa Lapangan Terbang Antarabangsa Odessa, Ukraine
BELAVIA
23:45 → 03:50 3j 05min
BUS Batumi Lapangan Terbang Antarabangsa Batumi, Georgia
BELAVIA

Perhatikan: Masa memaparkan adalah waktu tempatan.

Powered by OAG

Senarai lapangan terbang

hotel paling hampir

Tidak dapat mengesan tempat yang.
cntlog