LUX Luxembourg Findel Lapangan Terbang

Maklumat penerbangan

06:00 → 07:55 2j 55min
LIS Lisbon Lapangan Terbang Lisbon, Portugal
LUXAIR
06:10 → 07:20 1j 10min
AMS Amsterdam Lapangan Terbang Antarabangsa Amsterdam, Netherlands,
KLM-ROYAL DUTCH AIRLINES
06:10 → 08:00 1j 50min
CPH Copenhagen Kastrup Lapangan Terbang Antarabangsa Copenhagen, Denmark
LUXAIR
06:25 → 07:40 1j 15min
MXP Milan Malpensa Lapangan Terbang Antarabangsa Milan, Italy
LUXAIR
06:30 → 07:00 30min
SCN Saarbruecken Lapangan Terbang Saarbrucken, Jerman
LUXAIR
06:30 → 08:30 2j 00min
HAM Hamburg Lapangan Terbang Hamburg, Jerman
LUXAIR
06:35 → 07:40 1j 05min
GVA Geneva Lapangan Terbang Geneva, Switzerland
LUXAIR
06:40 → 07:55 1j 15min
MUC Munich Lapangan Terbang Antarabangsa Munich, Jerman
LUXAIR
06:45 → 07:05 1j 20min
LCY Bandar London Lapangan Terbang London, United Kingdom
LUXAIR
06:45 → 07:35 50min
FRA Frankfurt Lapangan Terbang Antarabangsa Frankfurt, Jerman
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
06:45 → 08:15 1j 30min
TXL Berlin Tegel Lapangan Terbang Berlin, Jerman
LUXAIR
06:55 → 08:45 1j 50min
VIE Vienna Lapangan Terbang Antarabangsa Vienna, Austria
LUXAIR
07:00 → 07:25 1j 25min
LHR London Heathrow Lapangan Terbang London, United Kingdom
BRITISH AIRWAYS
07:05 → 11:30 6j 25min
BVC Boa Vista Lapangan Terbang Boa Vista Island, Cape Verde
LUXAIR
07:05 → 12:45 7j 40min
SID Sal Lapangan Terbang Sal Island, Cape Verde
LUXAIR
07:25 → 07:45 1j 20min
LCY Bandar London Lapangan Terbang London, United Kingdom
LUXAIR
07:30 → 08:35 1j 05min
CDG Paris Charles de Gaulle Lapangan Terbang Antarabangsa Paris, Perancis
LUXAIR
08:40 → 09:30 50min
FRA Frankfurt Lapangan Terbang Antarabangsa Frankfurt, Jerman
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
09:00 → 10:15 1j 15min
SXF Berlin Schoenefeld Lapangan Terbang Berlin, Jerman
EASYJET
09:10 → 10:15 1j 05min
MUC Munich Lapangan Terbang Antarabangsa Munich, Jerman
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
10:25 → 12:25 2j 00min
WAW Warsaw Chopin Lapangan Terbang Warsaw, Poland
LOT POLISH AIRLINES
10:30 → 12:20 1j 50min
VIE Vienna Lapangan Terbang Antarabangsa Vienna, Austria
LUXAIR
10:35 → 11:35 1j 00min
ZRH Zurich Lapangan Terbang Zurich, Switzerland
SWISS
10:40 → 11:50 1j 10min
LIN Milan Linate Lapangan Terbang Milan, Italy
ALITALIA
10:50 → 12:20 2j 30min
OPO Porto Lapangan Terbang Porto, Portugal
LUXAIR
10:50 → 11:05 1j 15min
LCY Bandar London Lapangan Terbang London, United Kingdom
LUXAIR
10:50 → 12:00 1j 10min
AMS Amsterdam Lapangan Terbang Antarabangsa Amsterdam, Netherlands,
KLM-ROYAL DUTCH AIRLINES
11:00 → 12:00 1j 00min
CDG Paris Charles de Gaulle Lapangan Terbang Antarabangsa Paris, Perancis
LUXAIR
11:10 → 11:40 1j 30min
LHR London Heathrow Lapangan Terbang London, United Kingdom
BRITISH AIRWAYS
11:10 → 12:25 1j 15min
MXP Milan Malpensa Lapangan Terbang Antarabangsa Milan, Italy
LUXAIR
11:20 → 12:10 50min
FRA Frankfurt Lapangan Terbang Antarabangsa Frankfurt, Jerman
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
11:35 → 13:25 1j 50min
FCO Rome Fiumicino Lapangan Terbang Rome, Italy
LUXAIR
11:50 → 14:05 2j 15min
BCN Barcelona Lapangan Terbang Barcelona, Sepanyol
LUXAIR
12:35 → 14:15 1j 40min
BOD Bordeaux Merignac Lapangan Terbang Bordeaux, Perancis
EASYJET
12:40 → 14:30 1j 50min
CPH Copenhagen Kastrup Lapangan Terbang Antarabangsa Copenhagen, Denmark
LUXAIR
13:15 → 14:20 1j 05min
MUC Munich Lapangan Terbang Antarabangsa Munich, Jerman
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:20 → 14:45 1j 25min
NCE Nice Cote d'Azur Lapangan Terbang Nice, Perancis
LUXAIR
13:50 → 16:05 2j 15min
ARN Stockholm Arlanda Lapangan Terbang Stockholm, Sweden
SAS SCANDINAVIAN AIRLINES
14:15 → 17:50 3j 35min
RAK Marrakesh Menara Lapangan Terbang Marrakech, Morocco
LUXAIR
14:20 → 15:35 1j 15min
MXP Milan Malpensa Lapangan Terbang Antarabangsa Milan, Italy
LUXAIR
14:20 → 15:10 50min
FRA Frankfurt Lapangan Terbang Antarabangsa Frankfurt, Jerman
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
14:25 → 16:15 1j 50min
VIE Vienna Lapangan Terbang Antarabangsa Vienna, Austria
LUXAIR
14:25 → 15:35 1j 10min
MUC Munich Lapangan Terbang Antarabangsa Munich, Jerman
LUXAIR
14:45 → 16:00 1j 15min
AMS Amsterdam Lapangan Terbang Antarabangsa Amsterdam, Netherlands,
KLM-ROYAL DUTCH AIRLINES
14:55 → 15:50 55min
ZRH Zurich Lapangan Terbang Zurich, Switzerland
SWISS
15:10 → 15:25 1j 15min
LCY Bandar London Lapangan Terbang London, United Kingdom
LUXAIR
15:40 → 16:45 1j 05min
GVA Geneva Lapangan Terbang Geneva, Switzerland
LUXAIR
15:45 → 16:30 45min
DUS Duesseldorf Lapangan Terbang Antarabangsa Duesseldorf, Jerman
HAHN AIR
15:50 → 16:15 1j 25min
LHR London Heathrow Lapangan Terbang London, United Kingdom
BRITISH AIRWAYS
16:00 → 17:00 1j 00min
CDG Paris Charles de Gaulle Lapangan Terbang Antarabangsa Paris, Perancis
LUXAIR
16:15 → 17:40 2j 25min
OPO Porto Lapangan Terbang Porto, Portugal
TAP PORTUGAL
16:20 → 17:00 1j 40min
MAN Manchester Lapangan Terbang Manchester, United Kingdom
FLYBE
17:05 → 18:10 1j 05min
MUC Munich Lapangan Terbang Antarabangsa Munich, Jerman
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
17:10 → 22:35 3j 25min
IST Istanbul Ataturk Lapangan Terbang Antarabangsa Istanbul, Turki
TURKISH AIRLINES
17:15 → 19:45 2j 30min
MAD Madrid Adolfo Suarez-Barajas Lapangan Terbang Madrid, Sepanyol
LUXAIR
17:45 → 19:00 1j 15min
MXP Milan Malpensa Lapangan Terbang Antarabangsa Milan, Italy
EASYJET
17:50 → 18:20 30min
SCN Saarbruecken Lapangan Terbang Saarbrucken, Jerman
LUXAIR
17:50 → 18:50 2j 00min
DUB Dublin Lapangan Terbang Dublin, Ireland
LUXAIR
17:50 → 18:10 1j 20min
LCY Bandar London Lapangan Terbang London, United Kingdom
LUXAIR
17:50 → 19:50 2j 00min
HAM Hamburg Lapangan Terbang Hamburg, Jerman
LUXAIR
17:55 → 19:30 1j 35min
VIE Vienna Lapangan Terbang Antarabangsa Vienna, Austria
LUXAIR
18:00 → 19:50 1j 50min
CPH Copenhagen Kastrup Lapangan Terbang Antarabangsa Copenhagen, Denmark
LUXAIR
18:00 → 19:50 2j 50min
LIS Lisbon Lapangan Terbang Lisbon, Portugal
TAP PORTUGAL
18:15 → 19:25 1j 10min
MUC Munich Lapangan Terbang Antarabangsa Munich, Jerman
LUXAIR
18:20 → 19:35 1j 15min
AMS Amsterdam Lapangan Terbang Antarabangsa Amsterdam, Netherlands,
KLM-ROYAL DUTCH AIRLINES
18:35 → 19:35 1j 00min
CDG Paris Charles de Gaulle Lapangan Terbang Antarabangsa Paris, Perancis
LUXAIR
18:40 → 20:10 1j 30min
TXL Berlin Tegel Lapangan Terbang Berlin, Jerman
LUXAIR
18:50 → 19:40 50min
FRA Frankfurt Lapangan Terbang Antarabangsa Frankfurt, Jerman
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
18:55 → 20:30 1j 35min
NCE Nice Cote d'Azur Lapangan Terbang Nice, Perancis
SENEGAL AIRLINES
19:00 → 19:55 55min
ZRH Zurich Lapangan Terbang Zurich, Switzerland
SWISS
19:10 → 20:25 1j 15min
MXP Milan Malpensa Lapangan Terbang Antarabangsa Milan, Italy
LUXAIR
19:25 → 19:45 1j 20min
LCY Bandar London Lapangan Terbang London, United Kingdom
LUXAIR
19:40 → 20:45 1j 05min
GVA Geneva Lapangan Terbang Geneva, Switzerland
LUXAIR
20:00 → 21:55 1j 55min
WAW Warsaw Chopin Lapangan Terbang Warsaw, Poland
LOT POLISH AIRLINES
20:05 → 20:30 1j 25min
LHR London Heathrow Lapangan Terbang London, United Kingdom
BRITISH AIRWAYS
20:15 → 21:25 1j 10min
LIN Milan Linate Lapangan Terbang Milan, Italy
ALITALIA
20:30 → 21:35 1j 05min
MUC Munich Lapangan Terbang Antarabangsa Munich, Jerman
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
21:15 → 21:35 1j 20min
LGW London Gatwick Lapangan Terbang London, United Kingdom
EASYJET

Perhatikan: Masa memaparkan adalah waktu tempatan.

Powered by OAG

Senarai lapangan terbang

hotel paling hampir

Tidak dapat mengesan tempat yang.
cntlog