DWO Pangkalan Pesawat Laut Diyawanna Oya

Maklumat penerbangan

10:30 → 11:45 1j 15min
WRZ Weerawila Lapangan Terbang Antarabangsa Weerawila, Sri Lanka
SRILANKAN AIRLINES
10:30 → 11:45 1j 15min
WRZ Weerawila Lapangan Terbang Antarabangsa Weerawila, Sri Lanka
SRILANKAN AIRLINES
10:30 → 11:00 30min
NUF Castlereigh Resrvr SPB Hatton, Sri Lanka
SRILANKAN AIRLINES
10:30 → 11:00 30min
NUF Castlereigh Resrvr SPB Hatton, Sri Lanka
CINNAMON AIR
10:30 → 11:00 30min
KDW Kandy Airport Kandy, Sri Lanka
SRILANKAN AIRLINES
10:30 → 11:00 30min
KDW Kandy Airport Kandy, Sri Lanka
CINNAMON AIR
10:30 → 12:30 2j 00min
KCT Koggala Lapangan Terbang Koggala, Sri Lanka
SRILANKAN AIRLINES
10:30 → 11:45 1j 15min
KCT Koggala Lapangan Terbang Koggala, Sri Lanka
CINNAMON AIR
10:30 → 12:30 2j 00min
HRI Mattala Rajapaksa Lapangan Terbang Antarabangsa Hambantota, Sri Lanka
CINNAMON AIR
10:30 → 12:15 1j 45min
DIW Dickwella Lapangan Terbang Dickwella, Sri Lanka
CINNAMON AIR
14:00 → 14:30 30min
KDW Kandy Airport Kandy, Sri Lanka
SRILANKAN AIRLINES
14:00 → 15:15 1j 15min
BTC Batticaloa Lapangan Terbang Batticaloa, Sri Lanka
SRILANKAN AIRLINES
15:30 → 15:45 15min
CMB Colombo Bandaranaike Lapangan Terbang Antarabangsa Colombo, Sri Lanka
CINNAMON AIR
17:15 → 17:30 15min
CMB Colombo Bandaranaike Lapangan Terbang Antarabangsa Colombo, Sri Lanka
SRILANKAN AIRLINES

Perhatikan: Masa memaparkan adalah waktu tempatan.

Powered by OAG

Senarai lapangan terbang

stesen terdekat

hotel paling hampir

cntlog