DAC Shahjalal Lapangan Terbang Antarabangsa

Maklumat penerbangan

00:25 → 06:20 3j 55min
KUL Kuala Lumpur Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur, Malaysia
AIRASIA
02:00 → 02:50 50min
ZYL Osmani Lapangan Terbang Antarabangsa Sylhet, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
02:10 → 02:50 40min
ZYL Osmani Lapangan Terbang Antarabangsa Sylhet, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
03:30 → 06:20 5j 50min
KWI Kuwait Lapangan Terbang Antarabangsa Kuwait, Kuwait
KUWAITE AIRWAYS
04:30 → 07:30 5j 00min
SHJ Sharjah Lapangan Terbang Antarabangsa Sharjah, Emiriah Arab Bersatu
AIR ARABIA
05:30 → 08:00 4j 30min
MCT Muscat Lapangan Terbang Antarabangsa Muscat, Oman
ESTONIAN AIR
06:35 → 12:10 8j 35min
IST Istanbul Ataturk Lapangan Terbang Antarabangsa Istanbul, Turki
TURKISH AIRLINES
06:45 → 07:40 55min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
07:00 → 12:40 10j 40min
MAN Manchester Lapangan Terbang Manchester, United Kingdom
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
07:00 → 08:00 1j 00min
SPD Saidpur Lapangan Terbang Saidpur, Bangladesh
NOVO AIR
07:15 → 08:00 45min
JSR Jessore Lapangan Terbang Jessore, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
07:15 → 08:15 1j 00min
SPD Saidpur Lapangan Terbang Saidpur, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
07:30 → 08:15 45min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
REGENT AIRWAYS
07:45 → 08:40 55min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
NOVO AIR
07:45 → 08:50 1j 05min
CXB Cox Bazar Lapangan Terbang Cox's Bazar, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
07:45 → 08:40 55min
SPD Saidpur Lapangan Terbang Saidpur, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
08:15 → 09:00 45min
JSR Jessore Lapangan Terbang Jessore, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
08:15 → 14:00 3j 45min
KUL Kuala Lumpur Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur, Malaysia
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
08:25 → 14:25 4j 00min
SIN Changi Singapura Lapangan Terbang Antarabangsa Singapore, singapore
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
08:30 → 09:25 55min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
08:45 → 09:30 45min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
08:45 → 09:35 50min
RJH Shah Makhdum Lapangan Terbang Rajshahi, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
08:50 → 14:50 4j 00min
KUL Kuala Lumpur Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur, Malaysia
US BANGLA AIRLINES
09:00 → 09:55 55min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
09:30 → 10:10 40min
BZL Barisal Lapangan Terbang Barisal, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
09:40 → 10:45 1j 05min
CXB Cox Bazar Lapangan Terbang Cox's Bazar, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
09:40 → 12:40 5j 00min
SHJ Sharjah Lapangan Terbang Antarabangsa Sharjah, Emiriah Arab Bersatu
AIR ARABIA
09:50 → 10:05 45min
CCU Kolkata Lapangan Terbang Antarabangsa Kolkata, India
SPICEJET
10:00 → 10:40 40min
JSR Jessore Lapangan Terbang Jessore, Bangladesh
NOVO AIR
10:10 → 11:05 55min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
10:15 → 11:15 1j 00min
CXB Cox Bazar Lapangan Terbang Cox's Bazar, Bangladesh
REGENT AIRWAYS
10:30 → 11:00 1j 00min
CCU Kolkata Lapangan Terbang Antarabangsa Kolkata, India
REGENT AIRWAYS
10:30 → 11:45 1j 30min
KTM Tribhuvan Lapangan Terbang Antarabangsa Kathmandu, Nepal
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
10:35 → 11:05 1j 00min
CCU Kolkata Lapangan Terbang Antarabangsa Kolkata, India
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
10:40 → 11:40 1j 00min
SPD Saidpur Lapangan Terbang Saidpur, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
10:45 → 11:40 55min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
NOVO AIR
10:45 → 11:35 50min
ZYL Osmani Lapangan Terbang Antarabangsa Sylhet, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
10:45 → 11:35 50min
ZYL Osmani Lapangan Terbang Antarabangsa Sylhet, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
10:50 → 11:35 45min
JSR Jessore Lapangan Terbang Jessore, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
11:00 → 11:45 45min
BZL Barisal Lapangan Terbang Barisal, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
11:00 → 11:40 40min
ZYL Osmani Lapangan Terbang Antarabangsa Sylhet, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
11:20 → 15:00 2j 40min
BKK Bangkok Suvarnabhumi Lapangan Terbang Antarabangsa Bangkok, Thailand
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
11:20 → 12:25 1j 05min
CXB Cox Bazar Lapangan Terbang Cox's Bazar, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
11:30 → 13:30 2j 30min
DEL Delhi Lapangan Terbang Antarabangsa Delhi, India
SPICEJET
11:40 → 14:30 5j 50min
KWI Kuwait Lapangan Terbang Antarabangsa Kuwait, Kuwait
KUWAITE AIRWAYS
11:50 → 12:50 1j 00min
SPD Saidpur Lapangan Terbang Saidpur, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
12:15 → 14:30 2j 45min
DEL Delhi Lapangan Terbang Antarabangsa Delhi, India
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
12:15 → 13:10 55min
SPD Saidpur Lapangan Terbang Saidpur, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
12:15 → 13:05 50min
ZYL Osmani Lapangan Terbang Antarabangsa Sylhet, Bangladesh
NOVO AIR
12:45 → 13:50 1j 05min
CXB Cox Bazar Lapangan Terbang Cox's Bazar, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
13:00 → 13:40 40min
JSR Jessore Lapangan Terbang Jessore, Bangladesh
NOVO AIR
13:00 → 14:10 1j 25min
KTM Tribhuvan Lapangan Terbang Antarabangsa Kathmandu, Nepal
HIMALAYA AIRLINES
13:20 → 16:15 3j 25min
BOM Mumbai Lapangan Terbang Antarabangsa Mumbai, India
SPICEJET
13:40 → 14:45 1j 05min
CXB Cox Bazar Lapangan Terbang Cox's Bazar, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
13:45 → 14:45 1j 00min
SPD Saidpur Lapangan Terbang Saidpur, Bangladesh
NOVO AIR
14:00 → 14:55 55min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
14:15 → 15:10 55min
CXB Cox Bazar Lapangan Terbang Cox's Bazar, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
14:30 → 15:25 55min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
14:30 → 15:30 1j 00min
SPD Saidpur Lapangan Terbang Saidpur, Bangladesh
NOVO AIR
15:00 → 15:45 45min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
REGENT AIRWAYS
15:00 → 16:05 1j 05min
CXB Cox Bazar Lapangan Terbang Cox's Bazar, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
15:15 → 15:55 40min
JSR Jessore Lapangan Terbang Jessore, Bangladesh
NOVO AIR
15:20 → 16:00 40min
BZL Barisal Lapangan Terbang Barisal, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
15:40 → 16:30 50min
RJH Shah Makhdum Lapangan Terbang Rajshahi, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
16:00 → 16:45 45min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
16:30 → 17:15 45min
JSR Jessore Lapangan Terbang Jessore, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
16:45 → 17:45 1j 00min
SPD Saidpur Lapangan Terbang Saidpur, Bangladesh
NOVO AIR
16:45 → 17:35 50min
ZYL Osmani Lapangan Terbang Antarabangsa Sylhet, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
17:15 → 18:15 1j 00min
SPD Saidpur Lapangan Terbang Saidpur, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
17:30 → 18:25 55min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
NOVO AIR
17:45 → 18:30 45min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
REGENT AIRWAYS
17:45 → 22:00 7j 15min
DOH Doha Lapangan Terbang Antarabangsa Doha, Qatar
REGENT AIRWAYS
18:15 → 19:10 55min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
18:15 → 19:00 45min
JSR Jessore Lapangan Terbang Jessore, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
18:15 → 19:10 55min
SPD Saidpur Lapangan Terbang Saidpur, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
18:15 → 18:55 40min
ZYL Osmani Lapangan Terbang Antarabangsa Sylhet, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
18:30 → 22:00 4j 30min
MLE Male Lapangan Terbang Antarabangsa Male, Maldives
MALDIVIAN
18:45 → 19:35 50min
ZYL Osmani Lapangan Terbang Antarabangsa Sylhet, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
19:00 → 22:15 5j 15min
DXB Dubai Lapangan Terbang Antarabangsa Dubai, Emiriah Arab Bersatu
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
19:15 → 01:00 3j 45min
KUL Kuala Lumpur Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur, Malaysia
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
19:20 → 19:45 55min
CCU Kolkata Lapangan Terbang Antarabangsa Kolkata, India
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
19:30 → 20:25 55min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
19:30 → 23:20 6j 50min
JED Raja Abdulaziz Lapangan Terbang Antarabangsa Jeddah, Arab Saudi
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
19:45 → 20:40 55min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
20:00 → 20:45 45min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
REGENT AIRWAYS
20:00 → 02:00 4j 00min
KUL Kuala Lumpur Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur, Malaysia
US BANGLA AIRLINES
20:10 → 21:00 50min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
20:10 → 01:00 6j 50min
MCT Muscat Lapangan Terbang Antarabangsa Muscat, Oman
US BANGLA AIRLINES
20:15 → 23:00 5j 45min
KWI Kuwait Lapangan Terbang Antarabangsa Kuwait, Kuwait
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
20:30 → 21:15 45min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
20:30 → 21:25 55min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
20:30 → 00:45 6j 15min
MCT Muscat Lapangan Terbang Antarabangsa Muscat, Oman
BIMAN BANGLADESH AIRLINES
21:00 → 03:15 4j 15min
SIN Changi Singapura Lapangan Terbang Antarabangsa Singapore, singapore
REGENT AIRWAYS
21:05 → 21:55 50min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
21:15 → 22:00 45min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
REGENT AIRWAYS
21:15 → 01:45 6j 30min
MCT Muscat Lapangan Terbang Antarabangsa Muscat, Oman
REGENT AIRWAYS
21:20 → 00:20 5j 00min
SHJ Sharjah Lapangan Terbang Antarabangsa Sharjah, Emiriah Arab Bersatu
AIR ARABIA
21:55 → 22:45 50min
CGP Shah Amanat Lapangan Terbang Antarabangsa Chittagong, Bangladesh
US BANGLA AIRLINES
22:10 → 04:25 4j 15min
SIN Changi Singapura Lapangan Terbang Antarabangsa Singapore, singapore
US BANGLA AIRLINES
23:20 → 05:20 4j 00min
KUL Kuala Lumpur Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur, Malaysia
REGENT AIRWAYS

Perhatikan: Masa memaparkan adalah waktu tempatan.

Powered by OAG

Senarai lapangan terbang

stesen terdekat

hotel paling hampir

cntlog