ASB Ashgabat Lapangan Terbang

Maklumat penerbangan

06:00 → 06:50 50min
TAZ Dasoguz Lapangan Terbang Dashoguz, Turkmenistan
TURKMENISTAN AIRLINES
06:10 → 07:00 50min
CRZ Turkmenabat Lapangan Terbang Turkmenabat, Turkmenistan
TURKMENISTAN AIRLINES
06:20 → 07:00 40min
MYP Mary Lapangan Terbang Antarabangsa Mary, Turkmenistan
TURKMENISTAN AIRLINES
07:35 → 09:25 3j 50min
DME Moscow Domodedovo Lapangan Terbang Antarabangsa Moscow, Rusia
TURKMENISTAN AIRLINES
08:30 → 09:30 1j 00min
KRW Turkmenbashi Lapangan Terbang Antarabangsa Turkmenbashi, Turkmenistan
TURKMENISTAN AIRLINES
13:00 → 13:40 40min
MYP Mary Lapangan Terbang Antarabangsa Mary, Turkmenistan
TURKMENISTAN AIRLINES
15:00 → 15:50 50min
TAZ Dasoguz Lapangan Terbang Dashoguz, Turkmenistan
TURKMENISTAN AIRLINES
18:00 → 18:50 50min
CRZ Turkmenabat Lapangan Terbang Turkmenabat, Turkmenistan
TURKMENISTAN AIRLINES
19:20 → 20:20 1j 00min
KRW Turkmenbashi Lapangan Terbang Antarabangsa Turkmenbashi, Turkmenistan
TURKMENISTAN AIRLINES

Perhatikan: Masa memaparkan adalah waktu tempatan.

Powered by OAG

Senarai lapangan terbang

stesen terdekat

hotel paling hampir

Tidak dapat mengesan tempat yang.
cntlog