2020/07/16  02:30  Pelepasan
1
05:26 - 05:43
17min
Jumlah pemindahan: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
05:37 - 05:53
16min
Jumlah pemindahan: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    05:26 - 05:43
    17min
    Jumlah pemindahan: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    05:26 Berlin Central Station
    S9
    Menuju ke Berlin-Schonefeld Airport 
    (7min
    05:33 05:41 Alexanderplatz
    U5
    Menuju ke Hönow Honow
    (2min
    05:43 Schillingstr.
  2. 2
    05:37 - 05:53
    16min
    Jumlah pemindahan: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    05:37 Berlin Central Station
    S3
    Menuju ke Erkner 
    (7min
    05:44 05:51 Alexanderplatz
    U5
    Menuju ke Hönow Honow
    (2min
    05:53 Schillingstr.
cntlog