2020/08/05  03:09  Lähtö
1
05:25 - 05:42
17min
Siirtojen lukumäärä: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
2
05:20 - 05:42
22min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
3
05:40 - 05:57
17min
Siirtojen lukumäärä: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  1. 1
    05:25 - 05:42
    17min
    Siirtojen lukumäärä: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    05:25 Embarcadero
    [BART]Dublin/Pleasanton - Daly City
    Sidottu Dublin/Pleasanton 
    (17min
    05:42 Fruitvale
  2. 2
    05:20 - 05:42
    22min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    05:20 Embarcadero
    [BART]Pittsburg/Bay Point - SFO
    Sidottu Millbrae 
    (1min
    05:21 05:24 Montgomery
    [BART]Dublin/Pleasanton - Daly City
    Sidottu Dublin/Pleasanton 
    (18min
    05:42 Fruitvale
  3. 3
    05:40 - 05:57
    17min
    Siirtojen lukumäärä: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    05:40 Embarcadero
    [BART]Dublin/Pleasanton - Daly City
    Sidottu Dublin/Pleasanton 
    (17min
    05:57 Fruitvale
cntlog