1
07:26 - 08:25
59min
Siirtojen lukumäärä: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
2
07:37 - 08:36
59min
Siirtojen lukumäärä: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  1. 1
    07:26 - 08:25
    59min
    Siirtojen lukumäärä: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    07:26 Clinton(BLUE)
    [Chicago L]Blue Line
    Sidottu OHare 
    (44min
    08:10 08:10 OHare
    Kävele( 15min
    08:25 OHare International Airport
  2. 2
    07:37 - 08:36
    59min
    Siirtojen lukumäärä: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    07:37 Clinton(BLUE)
    [Chicago L]Blue Line
    Sidottu OHare 
    (44min
    08:21 08:21 OHare
    Kävele( 15min
    08:36 OHare International Airport
cntlog