1
05:53 - 06:59
1t6min
Siirtojen lukumäärä: 3
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
2
05:35 - 06:59
1t24min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
3
00:02 - 06:59
6t57min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
4
18:14 - 06:59
12t45min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 

Mikäli reitteihin kuuluu jaksoja, joiden hintaa ei pystytä löytämään, emme näytä kokonaissummaa, joka sisältäisi kyseisten jaksojen hinnat.
  1. 1
    05:53 - 06:59
    1t6min
    Siirtojen lukumäärä: 3
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    05:53 สีลม Si Lom
    Kävele( 10min
    06:03 06:06 ศาลาแดง Sala Daeng
    รถไฟฟ้าบีทีเอส สายสีลม [BTS]Silom Line
    Sidottu สนามกีฬาแห่งชาติ National Stadium
    (5min
    06:11 06:16 สยาม Siam
    รถไฟฟ้าบีทีเอส สายสุขุมวิท [BTS]Sukhumvit Line
    Sidottu สถานีห้าแยกลาดพร้าว Ha Yaek Lat Phrao
    (5min
    THB 30,00
    06:21 06:28 พญาไท Phaya Thai
    รถไฟฟ้าเชื่อมท่าอากาศยานสุวรรณภูมิ [ARL]SA City Line
    Sidottu ท่าอากาศยานสุวรรณภูมิ Suvarnabhumi Airport
    (22min
    THB 40,00
    06:50 06:55 ลาดกระบัง Lat Krabang
    [รถธรรมดา]275 สายตะวันออก [ORD]275 East Line
    Sidottu อรัญประเทศ Aranyaprathet
    (4min
    06:59 พระจอมเกล้า Pra Chom Klao
  2. 2
    05:35 - 06:59
    1t24min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    05:35 สีลม Si Lom
    Kävele( 10min
    05:45 05:48 ศาลาแดง Sala Daeng
    รถไฟฟ้าบีทีเอส สายสีลม [BTS]Silom Line
    Sidottu สนามกีฬาแห่งชาติ National Stadium
    (5min
    05:53 05:56 สยาม Siam
    รถไฟฟ้าบีทีเอส สายสุขุมวิท [BTS]Sukhumvit Line
    Sidottu สถานีห้าแยกลาดพร้าว Ha Yaek Lat Phrao
    (5min
    THB 30,00
    06:01 06:10 พญาไท Phaya Thai
    [รถธรรมดา]275 สายตะวันออก [ORD]275 East Line
    Sidottu อรัญประเทศ Aranyaprathet
    (49min
    06:59 พระจอมเกล้า Pra Chom Klao
  3. 3
    00:02 - 06:59
    6t57min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    00:02 สีลม Si Lom 00:07 00:07 หัวลำโพง/หัวลำโพง[รฟม.] Hua Lamphong[MRT]
    Kävele( 8min
    00:15 05:55 กรุงเทพ(หัวลำโพง)[รฟท.] Bangkok/Hua Lamphong Sta.[SRT]
    [รถธรรมดา]275 สายตะวันออก [ORD]275 East Line
    Sidottu อรัญประเทศ Aranyaprathet
    (1t4min
    06:59 พระจอมเกล้า Pra Chom Klao
  4. 4
    18:14 - 06:59
    12t45min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    18:14 สีลม Si Lom 18:19 18:19 หัวลำโพง/หัวลำโพง[รฟม.] Hua Lamphong[MRT]
    Kävele( 8min
    18:27 05:55 กรุงเทพ(หัวลำโพง)[รฟท.] Bangkok/Hua Lamphong Sta.[SRT]
    [รถธรรมดา]275 สายตะวันออก [ORD]275 East Line
    Sidottu อรัญประเทศ Aranyaprathet
    (1t4min
    06:59 พระจอมเกล้า Pra Chom Klao
cntlog