1
18:05 - 18:58
53min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 

Mikäli reitteihin kuuluu jaksoja, joiden hintaa ei pystytä löytämään, emme näytä kokonaissummaa, joka sisältäisi kyseisten jaksojen hinnat.
  1. 1
    18:05 - 18:58
    53min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    18:05 สีลม Si Lom
    รถไฟฟ้ามหานคร สายสีน้ำเงิน [MRT]Blue Line
    Sidottu ท่าพระสถานีปลายทาง Tha Phra (MRT) terminal
    (32min
    18:37 18:42 เตาปูน Tao Poon
    รถไฟฟ้ามหานคร สายสีม่วง [MRT]Purple Line
    Sidottu คลองบางไผ่ Khlong Bang Phai
    (16min
    THB 48,00
    18:58 สะพานพระนั่งเกล้า Phra Nangklao Bridge
cntlog