2020/11/28  13:15  Lähtö
1
13:18 - 13:55
37min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
13:17 - 13:55
38min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    13:18 - 13:55
    37min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    13:18 Skanstull
    [T18]Gröna Linjen [T18]Green Line
    Sidottu Alvik 
    (5min
    13:23 13:23 T-Centralen
    Kävele( 5min
    13:28 13:35 Stockholm City(Stockholms central)
    Arlanda Express
    Sidottu Arlanda Norra 
    (20min
    13:55 Arlanda Norra
  2. 2
    13:17 - 13:55
    38min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    13:17 Skanstull
    [T19]Gröna Linjen [T19]Green Line
    Sidottu Hässelby Strand Hasselby Strand
    (5min
    13:22 13:22 T-Centralen
    Kävele( 5min
    13:27 13:35 Stockholm City(Stockholms central)
    Arlanda Express
    Sidottu Arlanda Norra 
    (20min
    13:55 Arlanda Norra
cntlog