1
20:30 - 20:55
25min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
20:25 - 20:55
30min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
3
20:30 - 20:56
26min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    20:30 - 20:55
    25min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    20:30 Aeroporto
    Lisbon Metro Red Line
    Sidottu São Sebastião Sao Sebastiao
    (18min
    20:48 20:52 Saldanha
    Lisbon Metro Yellow Line
    Sidottu Rato 
    (3min
    20:55 Marquês de Pombal Marques de Pombal
  2. 2
    20:25 - 20:55
    30min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    20:25 Aeroporto
    Lisbon Metro Red Line
    Sidottu São Sebastião Sao Sebastiao
    (18min
    20:43 20:52 Saldanha
    Lisbon Metro Yellow Line
    Sidottu Rato 
    (3min
    20:55 Marquês de Pombal Marques de Pombal
  3. 3
    20:30 - 20:56
    26min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    20:30 Aeroporto
    Lisbon Metro Red Line
    Sidottu São Sebastião Sao Sebastiao
    (20min
    20:50 20:54 São Sebastião Sao Sebastiao
    Lisbon Metro Blue Line
    Sidottu Santa Apolónia Santa Apolonia
    (2min
    20:56 Marquês de Pombal Marques de Pombal
cntlog