1
21:38 - 22:37
59min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
2
21:38 - 22:46
1t8min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 

Mikäli reitteihin kuuluu jaksoja, joiden hintaa ei pystytä löytämään, emme näytä kokonaissummaa, joka sisältäisi kyseisten jaksojen hinnat.
  1. 1
    21:38 - 22:37
    59min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    21:38 Bukit Bintang
    KL Monorail KL Monorail Line[rapid KL]
    Sidottu KL Sentral(Monorail) 
    (8min
    MYR 2,50
    21:46 21:46 KL Sentral(Monorail)
    Kävele( 13min
    21:59 22:00 KL Sentral
    KLIA Express Line
    Sidottu Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur2(KLIA2) Kuala Lumpur International Airport2(KLIA2)
    (30min
    MYR 55,00
    22:30 22:30 Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur(KLIA) Kuala Lumpur International Airport(KLIA)
    Kävele( 7min
    22:37 Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur/KLIA[KUL/Air Lane] Kuala Lumpur International Airport/KLIA[KUL/Air Lane]
  2. 2
    21:38 - 22:46
    1t8min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    21:38 Bukit Bintang
    KL Monorail KL Monorail Line[rapid KL]
    Sidottu KL Sentral(Monorail) 
    (8min
    MYR 2,50
    21:46 21:46 KL Sentral(Monorail)
    Kävele( 13min
    21:59 22:03 KL Sentral
    KLIA Transit Line
    Sidottu Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur2(KLIA2) Kuala Lumpur International Airport2(KLIA2)
    (36min
    MYR 55,00
    22:39 22:39 Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur(KLIA) Kuala Lumpur International Airport(KLIA)
    Kävele( 7min
    22:46 Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur/KLIA[KUL/Air Lane] Kuala Lumpur International Airport/KLIA[KUL/Air Lane]
cntlog