2021/01/26  10:25  Lähtö
1
12:20 - 13:25
1t5min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
15:31 - 17:02
1t31min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
3
17:17 - 18:50
1t33min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 

Mikäli reitteihin kuuluu jaksoja, joiden hintaa ei pystytä löytämään, emme näytä kokonaissummaa, joka sisältäisi kyseisten jaksojen hinnat.
  1. 1
    12:20 - 13:25
    1t5min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    12:20 川桁 Kawageta
    JR磐越西線 JR Ban'etsusai Line
    Sidottu 会津若松 Aizuwakamatsu
    (40min
    13:00 13:08 会津若松 Aizuwakamatsu
    JR磐越西線 JR Ban'etsusai Line
    Sidottu 喜多方 Kitakata
    (17min
    JPY 860
    13:25 喜多方 Kitakata
  2. 2
    15:31 - 17:02
    1t31min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    15:31 川桁 Kawageta
    JR磐越西線 JR Ban'etsusai Line
    Sidottu 会津若松 Aizuwakamatsu
    (36min
    16:07 16:39 会津若松 Aizuwakamatsu
    JR磐越西線 JR Ban'etsusai Line
    Sidottu 喜多方 Kitakata
    (23min
    JPY 860
    17:02 喜多方 Kitakata
  3. 3
    17:17 - 18:50
    1t33min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    17:17 川桁 Kawageta
    JR磐越西線 JR Ban'etsusai Line
    Sidottu 会津若松 Aizuwakamatsu
    (37min
    17:54 18:34 会津若松 Aizuwakamatsu
    JR磐越西線 JR Ban'etsusai Line
    Sidottu 喜多方 Kitakata
    (16min
    JPY 860
    18:50 喜多方 Kitakata
cntlog