1
05:34 - 07:24
1t50min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
22:05 - 07:24
9t19min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
3
23:25 - 07:25
8t0min
Siirtojen lukumäärä: 5
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  12. train
  13.  > 
  14. train
  15.  > 
4
23:05 - 07:25
8t20min
Siirtojen lukumäärä: 4
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  12. train
  13.  > 

Mikäli reitteihin kuuluu jaksoja, joiden hintaa ei pystytä löytämään, emme näytä kokonaissummaa, joka sisältäisi kyseisten jaksojen hinnat.
  1. 1
    05:34 - 07:24
    1t50min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    05:34 とうきょうスカイツリー[業平橋] Tokyo Skytree[Narihirabashi] 05:37 05:47 浅草 Asakusa(Tokyo)
    東京メトロ銀座線 Tokyo Metro Ginza Line
    Sidottu 渋谷 Shibuya
    (5min
    JPY 170
    05:52 06:10 上野 Ueno
    やまびこ Shinkansen Yamabiko
    Sidottu 仙台 Sendai(Miyagi)
    (1t14min
    JPY 4 070
    Varaamaton istuin : JPY 3 530
    Varattu istuin : JPY 4 060
    Vihreä vaunu (ensimmäinen luokka) : JPY 6 680
    Gran Class A (junapalvelijan palvelut) : JPY 11 920
    07:24 郡山(福島県) Koriyama(Fukushima)
  2. 2
    22:05 - 07:24
    9t19min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    22:05 とうきょうスカイツリー[業平橋] Tokyo Skytree[Narihirabashi] 23:01 00:18 春日部 Kasukabe
    東武アーバンパークライン Tobu Urban Park Line
    Sidottu 大宮(埼玉県) Omiya(Saitama)
    (22min
    JPY 660
    00:40 06:30 大宮(埼玉県) Omiya(Saitama)
    やまびこ Shinkansen Yamabiko
    Sidottu 仙台 Sendai(Miyagi)
    (54min
    JPY 3 410
    Varaamaton istuin : JPY 2 640
    Varattu istuin : JPY 3 170
    Vihreä vaunu (ensimmäinen luokka) : JPY 4 740
    Gran Class A (junapalvelijan palvelut) : JPY 9 980
    07:24 郡山(福島県) Koriyama(Fukushima)
  3. 3
    23:25 - 07:25
    8t0min
    Siirtojen lukumäärä: 5
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    14. train
    15.  > 
    23:25 とうきょうスカイツリー[業平橋] Tokyo Skytree[Narihirabashi] 23:27 23:28 曳舟 Hikifune Junan läpi 東武動物公園 Tobu-Dobutsukoen 00:17 00:28 久喜 Kuki(Saitama)
    JR宇都宮線(東北本線) JR Utsunomiya Line[Tohoku Line]
    Sidottu 宇都宮 Utsunomiya
    (57min
    Varaamaton istuin : JPY 0
    Vihreä vaunu (ensimmäinen luokka) : JPY 1 000
    01:25 05:18 宇都宮 Utsunomiya 06:08 06:13 黒磯 Kuroiso
    JR東北本線(黒磯-盛岡) JR Tohoku Main Line(Kuroiso-Morioka)
    Sidottu 郡山(福島県) Koriyama(Fukushima)
    (23min
    06:36 06:46 新白河 Shin-shirakawa
    JR東北本線(黒磯-盛岡) JR Tohoku Main Line(Kuroiso-Morioka)
    Sidottu 郡山(福島県) Koriyama(Fukushima)
    (39min
    JPY 3 080
    07:25 郡山(福島県) Koriyama(Fukushima)
  4. 4
    23:05 - 07:25
    8t20min
    Siirtojen lukumäärä: 4
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    23:05 とうきょうスカイツリー[業平橋] Tokyo Skytree[Narihirabashi] Junan läpi 東武動物公園 Tobu-Dobutsukoen 00:02 00:28 久喜 Kuki(Saitama)
    JR宇都宮線(東北本線) JR Utsunomiya Line[Tohoku Line]
    Sidottu 宇都宮 Utsunomiya
    (57min
    Varaamaton istuin : JPY 0
    Vihreä vaunu (ensimmäinen luokka) : JPY 1 000
    01:25 05:18 宇都宮 Utsunomiya 06:08 06:13 黒磯 Kuroiso
    JR東北本線(黒磯-盛岡) JR Tohoku Main Line(Kuroiso-Morioka)
    Sidottu 郡山(福島県) Koriyama(Fukushima)
    (23min
    06:36 06:46 新白河 Shin-shirakawa
    JR東北本線(黒磯-盛岡) JR Tohoku Main Line(Kuroiso-Morioka)
    Sidottu 郡山(福島県) Koriyama(Fukushima)
    (39min
    JPY 3 080
    07:25 郡山(福島県) Koriyama(Fukushima)
cntlog