1
14:17 - 15:06
49min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
14:16 - 15:06
50min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 

Mikäli reitteihin kuuluu jaksoja, joiden hintaa ei pystytä löytämään, emme näytä kokonaissummaa, joka sisältäisi kyseisten jaksojen hinnat.
  1. 1
    14:17 - 15:06
    49min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    14:17 久屋大通 Hisaya-odori
    名古屋市営名城線 Nagoya City Subway Meijo Line
    Sidottu 栄(愛知県) Sakae(Aichi)
    (8min
    JPY 240
    14:25 14:35 金山(愛知県) Kanayama(Aichi)
    Meitetsu Tokoname-Airport Line Limited Express(Partially Reserv
    Sidottu 中部国際空港 Chubu Int'l Airport
    (31min
    JPY 830
    Varaamaton istuin : JPY 0
    Varattu istuin : JPY 360
    15:06 中部国際空港 Chubu Int'l Airport
  2. 2
    14:16 - 15:06
    50min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    14:16 久屋大通 Hisaya-odori
    名古屋市営桜通線 Nagoya City Subway Sakuradori Line
    Sidottu 中村区役所 Nakamurakuyakusho
    (5min
    JPY 210
    14:21 14:21 名古屋 Nagoya
    Kävele( 8min
    14:29 14:31 名鉄名古屋 Meitetsu-Nagoya
    Meitetsu Tokoname-Airport Line Limited Express(Partially Reserv
    Sidottu 中部国際空港 Chubu Int'l Airport
    (35min
    JPY 890
    Varaamaton istuin : JPY 0
    Varattu istuin : JPY 360
    15:06 中部国際空港 Chubu Int'l Airport
cntlog