1
12:26 - 13:20
54min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
2
12:32 - 13:40
1t8min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 

Mikäli reitteihin kuuluu jaksoja, joiden hintaa ei pystytä löytämään, emme näytä kokonaissummaa, joka sisältäisi kyseisten jaksojen hinnat.
  1. 1
    12:26 - 13:20
    54min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    12:26 関西空港 Kansai Airport(Osaka) Junan läpi 泉佐野 Izumisano
    南海本線空港急行 Nankai Main Line Airport Express
    Sidottu なんば〔南海線〕 Namba(Nankai Line)
    (34min
    JPY 930
    13:10 13:10 なんば〔南海線〕 Namba(Nankai Line)
    Kävele( 7min
    13:17 13:18 Namba(Osaka Metro)
    大阪メトロ御堂筋線 Osaka Metro Midosuji Line
    Sidottu 江坂 Esaka
    (2min
    JPY 180
    13:20 心斎橋 Shinsaibashi
  2. 2
    12:32 - 13:40
    1t8min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    12:32 関西空港 Kansai Airport(Osaka)
    関空快速 Kanku Rapid
    Sidottu 鳳 Otori
    (53min
    JPY 1 080
    13:25 13:32 天王寺 Tennoji
    大阪メトロ御堂筋線 Osaka Metro Midosuji Line
    Sidottu 江坂 Esaka
    (8min
    JPY 230
    13:40 心斎橋 Shinsaibashi
cntlog