1
19:53 - 20:25
32min
Siirtojen lukumäärä: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
2
19:33 - 20:25
52min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
3
19:33 - 20:25
52min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 

Mikäli reitteihin kuuluu jaksoja, joiden hintaa ei pystytä löytämään, emme näytä kokonaissummaa, joka sisältäisi kyseisten jaksojen hinnat.
  1. 1
    19:53 - 20:25
    32min
    Siirtojen lukumäärä: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    19:53 Fiumicino Aeroporto Fiumicino Airport
    Leonardo Express
    Sidottu Roma Termini 
    (32min
    EUR 14,00
    20:25 Roma Termini
  2. 2
    19:33 - 20:25
    52min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    19:33 Fiumicino Aeroporto Fiumicino Airport
    FL1-1
    Sidottu Orte 
    (34min
    20:07 20:13 Ostiense
    FL5
    Sidottu Roma Termini 
    (12min
    20:25 Roma Termini
  3. 3
    19:33 - 20:25
    52min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    19:33 Fiumicino Aeroporto Fiumicino Airport
    FL1-1
    Sidottu Orte 
    (39min
    20:12 20:19 Tuscolana
    FL5
    Sidottu Roma Termini 
    (6min
    20:25 Roma Termini
cntlog