2020/06/01  11:51  Lähtö
1
11:52 - 12:13
21min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
11:55 - 12:19
24min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 

Mikäli reitteihin kuuluu jaksoja, joiden hintaa ei pystytä löytämään, emme näytä kokonaissummaa, joka sisältäisi kyseisten jaksojen hinnat.
  1. 1
    11:52 - 12:13
    21min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    11:52 Euston
    Victoria Line
    Sidottu Brixton 
    (5min
    11:57 12:00 Green Park
    Jubilee Line
    Sidottu Stratford 
    (13min
    GBP 4,90
    12:13 Canary Wharf
  2. 2
    11:55 - 12:19
    24min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    11:55 Euston
    Northern Line
    Sidottu Kennington 
    (10min
    GBP 4,90
    12:05 12:10 Bank
    DLR
    Sidottu Woolwich Arsenal 
    (7min
    Junan läpi Westferry
    DLR
    Sidottu Canary Wharf 
    (2min
    12:19 Canary Wharf
cntlog