2020/05/26  07:07  Lähtö
1
07:10 - 07:45
35min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
07:09 - 07:45
36min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
3
07:08 - 07:45
37min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    07:10 - 07:45
    35min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    07:10 Canary Wharf
    DLR
    Sidottu Lewisham 
    (11min
    07:21 07:27 Greenwich
    Mirfield - Manchester Victoria
    Sidottu Woolwich Arsenal 
    (12min
    Junan läpi Woolwich Arsenal
    Leeds - Northallerton
    Sidottu Dartford 
    (5min
    07:45 Abbey Wood
  2. 2
    07:09 - 07:45
    36min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    07:09 Canary Wharf
    Jubilee Line
    Sidottu Stratford 
    (5min
    GBP 4,90
    07:14 07:19 Canning Town
    DLR
    Sidottu Woolwich Arsenal 
    (12min
    07:31 07:40 Woolwich Arsenal
    Leeds - Northallerton
    Sidottu Dartford 
    (5min
    07:45 Abbey Wood
  3. 3
    07:08 - 07:45
    37min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    07:08 Canary Wharf
    DLR
    Sidottu Lewisham 
    (11min
    07:19 07:27 Greenwich
    Mirfield - Manchester Victoria
    Sidottu Woolwich Arsenal 
    (12min
    Junan läpi Woolwich Arsenal
    Leeds - Northallerton
    Sidottu Dartford 
    (5min
    07:45 Abbey Wood
cntlog