2020/07/07  19:08  Lähtö
1
19:08 - 20:22
1t14min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. bus
  5.  > 
  6. bus
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
2
19:08 - 20:30
1t22min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. bus
  5.  > 
  6. bus
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  1. 1
    19:08 - 20:22
    1t14min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. bus
    5.  > 
    6. bus
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    19:08 Kingston
    Kävele( 1min
    19:09 19:23 Kingston(U)
    X26
    Sidottu Heathrow Central Bus Station 
    (27min
    19:50 20:05 Hatton Cross(U)
    423
    Sidottu Heathrow Terminal 5(U) 
    (15min
    20:20 20:20 Heathrow Park Thistle Hotel
    Kävele( 2min
    20:22 Colnbrook By-Pass
  2. 2
    19:08 - 20:30
    1t22min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. bus
    5.  > 
    6. bus
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    19:08 Kingston
    Kävele( 1min
    19:09 19:15 Kingston(U)
    285
    Sidottu Heathrow Central Bus Station 
    (57min
    20:12 20:22 Mondial Way
    81
    Sidottu Heart of Slough Bus Station 
    (6min
    20:28 20:28 Heathrow Park Thistle Hotel
    Kävele( 2min
    20:30 Colnbrook By-Pass
cntlog