2020/01/27  17:46  Lähtö
1
17:58 - 18:34
36min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
2
17:47 - 18:34
47min
Siirtojen lukumäärä: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  12. walk
  13.  > 
3
17:58 - 18:39
41min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. bus
  9.  > 
4
17:58 - 18:42
44min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 

Mikäli reitteihin kuuluu jaksoja, joiden hintaa ei pystytä löytämään, emme näytä kokonaissummaa, joka sisältäisi kyseisten jaksojen hinnat.
  1. 1
    17:58 - 18:34
    36min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    17:58 Denmark Hill
    Highbury Islington - Denmark Hill
    Sidottu Canonbury 
    (11min
    18:09 18:15 Canada Water
    Jubilee Line
    Sidottu Stratford 
    (7min
    GBP 4,90
    18:22 18:29 Canning Town
    DLR
    Sidottu Beckton 
    (3min
    18:32 18:32 Custom House
    Kävele( 2min
    18:34 Custom House(S)
  2. 2
    17:47 - 18:34
    47min
    Siirtojen lukumäärä: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12. walk
    13.  > 
    17:47 Denmark Hill
    Bromley South - St Pancras
    Sidottu Blackfriars 
    (6min
    17:53 18:01 Elephant Castle
    Northern Line
    Sidottu Camden Town 
    (6min
    GBP 4,90
    18:07 18:12 Bank
    DLR
    Sidottu Woolwich Arsenal 
    (8min
    18:20 18:22 Westferry
    DLR
    Sidottu Woolwich Arsenal 
    (7min
    Junan läpi Canning Town
    DLR
    Sidottu Beckton 
    (3min
    18:32 18:32 Custom House
    Kävele( 2min
    18:34 Custom House(S)
  3. 3
    17:58 - 18:39
    41min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. bus
    9.  > 
    17:58 Denmark Hill
    Highbury Islington - Denmark Hill
    Sidottu Canonbury 
    (11min
    18:09 18:15 Canada Water
    Jubilee Line
    Sidottu Stratford 
    (7min
    GBP 4,90
    18:22 18:22 Canning Town
    Kävele( 1min
    18:23 18:28 Canning Town(U)
    147
    Sidottu Hainault Street (IG1) 
    (11min
    18:39 Custom House(S)
  4. 4
    17:58 - 18:42
    44min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    17:58 Denmark Hill
    Highbury Islington - Denmark Hill
    Sidottu Canonbury 
    (17min
    18:15 18:26 Shadwell
    DLR
    Sidottu Woolwich Arsenal 
    (11min
    Junan läpi Canning Town
    DLR
    Sidottu Beckton 
    (3min
    18:40 18:40 Custom House
    Kävele( 2min
    18:42 Custom House(S)
cntlog