2020/09/27  13:50  Lähtö
1
14:06 - 14:39
33min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
13:54 - 14:39
45min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
3
14:00 - 14:41
41min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 

Mikäli reitteihin kuuluu jaksoja, joiden hintaa ei pystytä löytämään, emme näytä kokonaissummaa, joka sisältäisi kyseisten jaksojen hinnat.
  1. 1
    14:06 - 14:39
    33min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    14:06 Mairie d'Ivry Mairie d Ivry
    Paris Metro Line 7
    Sidottu La Courneuve 8 Mai 1945 
    (9min
    14:15 14:18 Place d'Italie Place d Italie
    Paris Metro Line 5
    Sidottu Bobigny Pablo Picasso 
    (4min
    EUR 1,90
    14:22 14:30 Paris Austerlitz
    RER-C1
    Sidottu Versailles-Chantiers 
    (9min
    14:39 Choisy-le-Roi
  2. 2
    13:54 - 14:39
    45min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    13:54 Mairie d'Ivry Mairie d Ivry
    Paris Metro Line 7
    Sidottu La Courneuve 8 Mai 1945 
    (14min
    14:08 14:19 Jussieu
    Paris Metro Line 10
    Sidottu Paris Austerlitz 
    (1min
    EUR 1,90
    14:20 14:30 Paris Austerlitz
    RER-C1
    Sidottu Versailles-Chantiers 
    (9min
    14:39 Choisy-le-Roi
  3. 3
    14:00 - 14:41
    41min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    14:00 Mairie d'Ivry Mairie d Ivry
    Paris Metro Line 7
    Sidottu La Courneuve 8 Mai 1945 
    (14min
    14:14 14:19 Jussieu
    Paris Metro Line 10
    Sidottu Paris Austerlitz 
    (1min
    EUR 1,90
    14:20 14:26 Paris Austerlitz
    RER-C13
    Sidottu Massy-Palaiseau 
    (15min
    14:41 Choisy-le-Roi
cntlog