2020/11/26  06:37  Lähtö
1
06:41 - 07:06
25min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
06:40 - 07:06
26min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
3
06:37 - 07:06
29min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 

Mikäli reitteihin kuuluu jaksoja, joiden hintaa ei pystytä löytämään, emme näytä kokonaissummaa, joka sisältäisi kyseisten jaksojen hinnat.
  1. 1
    06:41 - 07:06
    25min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    06:41 Glacière Glaciere
    Paris Metro Line 6
    Sidottu Charles de Gaulle Étoile Charles de Gaulle etoile
    (5min
    06:46 06:52 Montparnasse Bienvenüe Montparnasse Bienvenue
    Paris Metro Line 13
    Sidottu Les courtilles(Asnières-Gennevilliers) Les courtilles(Asnieres-Gennevilliers)
    (7min
    06:59 07:02 Saint-Lazare(ratp)
    Paris Metro Line 3
    Sidottu Pont de Levallois Bécon Pont de Levallois Becon
    (4min
    EUR 1,90
    07:06 Malesherbes(M3)
  2. 2
    06:40 - 07:06
    26min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    06:40 Glacière Glaciere
    Paris Metro Line 6
    Sidottu Nation 
    (3min
    06:43 06:46 Place d'Italie Place d Italie
    Paris Metro Line 7
    Sidottu La Courneuve 8 Mai 1945 
    (11min
    06:57 07:00 Opéra Opera
    Paris Metro Line 3
    Sidottu Pont de Levallois Bécon Pont de Levallois Becon
    (6min
    EUR 1,90
    07:06 Malesherbes(M3)
  3. 3
    06:37 - 07:06
    29min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    06:37 Glacière Glaciere
    Paris Metro Line 6
    Sidottu Charles de Gaulle Étoile Charles de Gaulle etoile
    (5min
    06:42 06:52 Montparnasse Bienvenüe Montparnasse Bienvenue
    Paris Metro Line 13
    Sidottu Les courtilles(Asnières-Gennevilliers) Les courtilles(Asnieres-Gennevilliers)
    (7min
    06:59 07:02 Saint-Lazare(ratp)
    Paris Metro Line 3
    Sidottu Pont de Levallois Bécon Pont de Levallois Becon
    (4min
    EUR 1,90
    07:06 Malesherbes(M3)
cntlog