2019-11-20 Lennon aikataulu

  1. CHINA EASTERN AIRLINES MU-2163 Airbus A319
    07:30 → 09:55
    2t 25min
    varaus
  2. CHINA SOUTHERN AIRLINES CZ-6456 Airbus A320
    07:55 → 10:30
    2t 35min
    varaus
  3. SHENZHEN AIRLINES ZH-9273 Airbus A320
    09:10 → 13:55
    4t 45min
    varaus
  4. SPRING AIRLINES 9C-8832 Airbus A320
    10:50 → 13:25
    2t 35min
    varaus
  5. CHINA EASTERN AIRLINES MU-2263 Boeing 737 Passenger
    12:55 → 15:25
    2t 30min
    varaus
  6. DUTCH ANTILLS EXPRESS 9H-8347 Boeing 737-800 Passenger
    15:05 → 19:15
    4t 10min
    varaus
  7. SHENZHEN AIRLINES ZH-9738 Boeing 737-800 Passenger
    15:05 → 20:15
    5t 10min
    varaus
  8. HAINAN AIRLINES HU-7569 Boeing 737-800 Passenger
    16:50 → 19:15
    2t 25min
    varaus
  9. CHINA SOUTHERN AIRLINES CZ-6416 Airbus A320
    22:20 → 00:45
    2t 25min
    varaus

Airport List

Liikennetiedot

Lähin asemat

Lähimmät hotellit

cntlog