2019-11-20 Lennon aikataulu

  1. BEIJING CAPITAL AIRLINES JD-5523 Airbus A320
    06:45 → 09:50
    3t 05min
    varaus
  2. HAINAN AIRLINES HU-7028 Boeing 787-9
    07:45 → 10:55
    3t 10min
    varaus
  3. TIANJIN AIRLINES GS-7691 Embraer 190
    08:15 → 12:45
    4t 30min
    varaus
  4. CHINA EASTERN AIRLINES MU-2367 Airbus A321
    08:20 → 11:20
    3t 00min
    varaus
  5. HAINAN AIRLINES HU-7366 Boeing 737-800 Passenger
    11:25 → 14:25
    3t 00min
    varaus
  6. CHINA EASTERN AIRLINES MU-2171 Airbus A320
    13:15 → 18:10
    4t 55min
    varaus
  7. HAINAN AIRLINES HU-7368 Boeing 737-800 Passenger
    13:25 → 16:35
    3t 10min
    varaus
  8. SICHUAN AIRLINES 3U-8879 Airbus A320
    13:45 → 18:50
    5t 05min
    varaus
  9. JUNEYAO AIRLINES HO-1883 Airbus A320
    13:50 → 18:15
    4t 25min
    varaus
  10. CHINA SOUTHERN AIRLINES CZ-8618 Airbus A320
    14:10 → 18:35
    4t 25min
    varaus
  11. HAINAN AIRLINES HU-7364 Boeing 737-800 Passenger
    15:05 → 18:05
    3t 00min
    varaus
  12. DUTCH ANTILLS EXPRESS 9H-8307 Boeing 737-800 Passenger
    17:05 → 20:15
    3t 10min
    varaus
  13. CHINA EASTERN AIRLINES MU-2317 Airbus A320
    17:05 → 20:10
    3t 05min
    varaus
  14. CHINA EASTERN AIRLINES MU-2423 Airbus A321
    21:30 → 00:20
    2t 50min
    varaus

Airport List

Liikennetiedot

Lähin asemat

Lähimmät hotellit

cntlog