2019-11-20 Lennon aikataulu

  1. PEACH AVIATION MM-620 Airbus A320
    02:30 → 06:35
    3t 05min
    varaus
  2. TIGERAIR TR-898 Boeing 787-9
    06:40 → 10:45
    3t 05min
    varaus
  3. EVA AIRWAYS BR-184
    07:55 → 12:00
    3t 05min
    varaus
  4. EVA AIRWAYS BR-198 Boeing 787-9
    08:50 → 12:55
    3t 05min
    varaus
  5. CHINA AIRLINES CI-100 Airbus Industrie A350-900
    09:30 → 13:30
    3t 00min
    varaus
  6. ALL NIPPON AIRWAYS NH-824 Boeing 787-8
    10:00 → 14:20
    3t 20min
    varaus
  7. JAPAN AIRLINES JL-802 Boeing 787-8
    10:00 → 14:00
    3t 00min
    varaus
  8. CHINA AIRLINES CI-104 Airbus A330-300
    12:35 → 16:35
    3t 00min
    varaus
  9. CATHAY PACIFIC AIRWAYS CX-450 Boeing 777-300 Passenger
    12:50 → 16:50
    3t 00min
    varaus
  10. JAPAN AIRLINES JL-804 Boeing 737-800 (winglets) Passenger
    13:20 → 17:25
    3t 05min
    varaus
  11. CHINA AIRLINES CI-108 Airbus A330-300
    14:40 → 18:45
    3t 05min
    varaus
  12. EVA AIRWAYS BR-196 Airbus A330-300
    15:20 → 19:20
    3t 00min
    varaus
  13. CHINA AIRLINES CI-106 Airbus A330-300
    16:20 → 20:20
    3t 00min
    varaus

Airport List

Liikennetiedot

Lähin asemat

Lähimmät hotellit

cntlog