2019-10-23 Lennon aikataulu

  1. AEROMAR VW-114 ATR 72
    10:20 → 11:15
    0t 55min
    varaus
  2. TAR AEROLINEAS YQ-432 Embraer RJ 135 /140 /145
    11:30 → 12:20
    0t 50min
    varaus
  3. AEROMAR VW-110 ATR 72
    14:10 → 15:05
    0t 55min
    varaus
  4. AEROMAR VW-116 ATR 72
    16:50 → 17:45
    0t 55min
    varaus

Airport List

Lähimmät hotellit

cntlog