2020/11/28  05:27  Lähtö
1
06:12 - 06:39
27min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
06:12 - 06:48
36min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
3
06:12 - 06:57
45min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    06:12 - 06:39
    27min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    06:12 Villa de Vallecas
    [Metro]1
    Sidottu Pinar de Chamartín Pinar de Chamartin
    (10min
    06:22 06:27 Pacífico Pacifico
    [Metro]6
    Sidottu Conde de Casal 
    (2min
    06:29 06:35 Sáinz de Baranda Sainz de Baranda
    [Metro]9(Paco De Lucia-Puerta De Arganda )
    Sidottu Arganda del Rey 
    (4min
    06:39 Artilleros
  2. 2
    06:12 - 06:48
    36min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    06:12 Villa de Vallecas
    [Metro]1
    Sidottu Pinar de Chamartín Pinar de Chamartin
    (15min
    06:27 06:33 Gran Vía Gran Via
    [Metro]5
    Sidottu Alameda de Osuna 
    (4min
    06:37 06:40 Núñez de Balboa Nunez de Balboa
    [Metro]9(Paco De Lucia-Puerta De Arganda )
    Sidottu Arganda del Rey 
    (8min
    06:48 Artilleros
  3. 3
    06:12 - 06:57
    45min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    06:12 Villa de Vallecas
    [Metro]1
    Sidottu Pinar de Chamartín Pinar de Chamartin
    (26min
    06:38 06:42 Plaza de Castilla
    [Metro]9(Paco De Lucia-Puerta De Arganda )
    Sidottu Arganda del Rey 
    (15min
    06:57 Artilleros
cntlog