2020/01/21  07:11  Lähtö
1
07:12 - 07:40
28min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
07:20 - 07:41
21min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
3
07:27 - 07:50
23min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
4
07:20 - 07:50
30min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    07:12 - 07:40
    28min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    07:12 Nöldnerplatz Noldnerplatz
    S75
    Sidottu East Station(Berlin) 
    (5min
    07:17 07:24 Warschauer Str.
    U3
    Sidottu Krumme Lanke 
    (6min
    07:30 07:37 Kottbusser Tor
    U8
    Sidottu Hermannstr. 
    (3min
    07:40 Hermannplatz
  2. 2
    07:20 - 07:41
    21min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    07:20 Nöldnerplatz Noldnerplatz
    S5 S5
    Sidottu Westkreuz(Berlin) 
    (2min
    07:22 07:25 Ostkreuz
    S41
    Sidottu Treptower Park 
    (6min
    07:31 07:37 Neukölln Neukolln
    U7
    Sidottu Rathaus Spandau 
    (4min
    07:41 Hermannplatz
  3. 3
    07:27 - 07:50
    23min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    07:27 Nöldnerplatz Noldnerplatz
    S7
    Sidottu Potsdam Central Station 
    (9min
    07:36 07:42 Jannowitzbrücke Jannowitzbrucke
    U8
    Sidottu Hermannstr. 
    (8min
    07:50 Hermannplatz
  4. 4
    07:20 - 07:50
    30min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    07:20 Nöldnerplatz Noldnerplatz
    S5 S5
    Sidottu Westkreuz(Berlin) 
    (9min
    07:29 07:42 Jannowitzbrücke Jannowitzbrucke
    U8
    Sidottu Hermannstr. 
    (8min
    07:50 Hermannplatz
cntlog