1
20:51 - 21:46
55min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
20:51 - 21:46
55min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    20:51 - 21:46
    55min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    20:51 机场(深圳) Airport(Shenzhen)
    深圳地铁11号线 Shenzhen Metro Line 11
    Sidottu 福田 Futian
    (27min
    21:18 21:25 车公庙 Chegongmiao
    深圳地铁1号线 Shenzhen Metro Line 1
    Sidottu 罗湖 Luohu
    (21min
    21:46 罗湖 Luohu
  2. 2
    20:51 - 21:46
    55min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    20:51 机场(深圳) Airport(Shenzhen)
    深圳地铁11号线 Shenzhen Metro Line 11
    Sidottu 福田 Futian
    (30min
    21:21 21:24 福田 Futian
    深圳地铁3号线 Shenzhen Metro Line 3
    Sidottu 双龙(深圳) Shuanglong(Shenzhen)
    (14min
    21:38 21:43 老街 Laojie
    深圳地铁1号线 Shenzhen Metro Line 1
    Sidottu 罗湖 Luohu
    (3min
    21:46 罗湖 Luohu
cntlog