2020/07/11  11:22  Lähtö
1
11:26 - 12:18
52min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
11:22 - 12:18
56min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
3
11:22 - 12:18
56min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    11:26 - 12:18
    52min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    11:26 Circular Quay
    T8 Airport Line(Macarthur-Town Hall)0510
    Sidottu Macarthur 
    (8min
    11:34 11:39 Central 12:06 12:15 Clyde
    T6 Carlingford Line
    Sidottu Carlingford 
    (3min
    12:18 Rosehill
  2. 2
    11:22 - 12:18
    56min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    11:22 Circular Quay 11:31 11:39 Central 12:06 12:15 Clyde
    T6 Carlingford Line
    Sidottu Carlingford 
    (3min
    12:18 Rosehill
  3. 3
    11:22 - 12:18
    56min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    11:22 Circular Quay 11:34 11:43 Redfern 12:06 12:15 Clyde
    T6 Carlingford Line
    Sidottu Carlingford 
    (3min
    12:18 Rosehill
cntlog